O nas

Krzysztof Konik

Krzysztof Konik

mgr Fizjoterapii, Mistrz Naturopata, Terapeuta Manualny

Poznaj mnie lepiej
Michal Mucha

Michał Mucha

mgr Fizjoterapii, Mistrz Naturopata, Terapeuta Manualny

Poznaj mnie lepiej

Sylwia Kusiak

mgr Fizjoterapii,
Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

Poznaj mnie lepiej

Kamil Łódzki

mgr Fizjoterapii, Naturopata
Terapeuta Manualny, Hirudoterapeuta

Poznaj mnie lepiej

Magdalena Konik

lic. Fizjoterapii
Ortopodolog

Poznaj mnie lepiej

Fizjoterapeuci z Poznania

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie fizjoterapii i terapii manualnej. Naszą pasją jest niesienie pomocy innym i nieustające szukanie odpowiednio dobranych dla naszych Pacjentów metod. Zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście. Skupiamy się na przyczynach problemów a nie tylko na ich skutkach.

Możesz liczyć na rzetelną diagnozę, porady i terapię opartą na nowoczesnych i sprawdzonych metodach.

Kim jest fizjoterapeuta?

Fizjoterapeuta jest specjalistą zajmujący się pacjentami, którym potrzebna jest pomoc w przywróceniu pierwotnej sprawności ruchowej. Jest w stanie nie tylko wyleczyć problemy natury fizycznej (np. kontuzje, bóle mięśni), ale również zapobiec rozwojowi różnych chorób, np. zaburzenia neuromięśniowe, oddechowe lub sercowo-naczyniowe. Fizjoterapeuta – w porównaniu z masażystą – musi być osobą o wykształceniu medycznym. Po ukończeniu trzyletnich studiów licencjackich i dwuletnich studiów magisterskich oraz odbyciu licznych praktyk posiada wiedzę z dziedziny fizykoterapii, kinezyterapii, odnowy biologicznej, anatomii ludzkiego ciała i wielu innych.

Dlaczego fizjoterapeuta jest tak ważny?

Obecnie zawód fizjoterapeuty jest jednym z najbardziej pożądanych. Są potrzebni zarówno w szpitalach, jak i w sanatoriach, klinikach, przychodniach czy siłowniach i salonach fitness! Fizjoterapeuta ma za zadanie przywrócić sprawność ruchową pacjenta, tym samym niwelując jego dolegliwości bólowe. Co więcej, wraz z poprawą kondycji ruchowej, poprawia się również jego stan psychiczny, a to bardzo pomaga w całościowej rehabilitacji. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które przeżyły amputację kończyn i muszą nauczyć się żyć z protezą – nie tylko w kwestii codziennego funkcjonowania, ale także w przypadku przekwalifikowania zawodowego.

Umów się na wizytę!

Chcę się zapisać