Nasz Zespół

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie fizjoterapii i terapii manualnej. Naszą pasją jest niesienie pomocy innym i nieustające szukanie odpowiednio dobranych dla naszych Pacjentów metod.

Zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście. Skupiamy się na przyczynach problemów a nie tylko na ich skutkach. A poza tym – jesteśmy grupą przyjaciół, którzy stale motywują się do rozwoju i działania! 

Terapia Manualna, Chiropraktyka, Igłoterapia
Założyciele FizjoManufaktury

Krzysztof KOnik

Krzysztof Konik

mgr Fizjoterapii, Mistrz Naturopata,
Terapeuta Manualny

Poznaj mnie lepiej
Michał Mucha

Michał Mucha

mgr Fizjoterapii, Mistrz Naturopata,
Terapeuta Manualny

Poznaj mnie lepiej

Terapia Narządów Wewnętrznych,
Fizjoterapia Stomatologiczna

Mikołaj Nowicki

Mikołaj Nowicki

mgr Fizjoterapii,
Terapeuta Manualny

Poznaj mnie lepiej

Ortopodologia i Wkładki Ortopedyczne

Magdalena Konik

Magdalena Konik

Dyplomowana Fizjoterapeutka
Ortopodolog

Poznaj mnie lepiej
Marcin Bartlewicz

Marcin Bartlewicz

mgr Fizjoterapii
Ortopodolog

Poznaj mnie lepiej

Fizjoterapeuci z Poznania

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w dziedzinie fizjoterapii i terapii manualnej. Naszą pasją jest niesienie pomocy innym i nieustające szukanie odpowiednio dobranych dla naszych Pacjentów metod. Zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście. Skupiamy się na przyczynach problemów a nie tylko na ich skutkach.

Możesz liczyć na rzetelną diagnozę, porady i terapię opartą na nowoczesnych i sprawdzonych metodach.

Kim jest fizjoterapeuta?

Fizjoterapeuta jest specjalistą zajmujący się pacjentami, którym potrzebna jest pomoc w przywróceniu pierwotnej sprawności ruchowej. Jest w stanie nie tylko wyleczyć problemy natury fizycznej (np. kontuzje, bóle mięśni), ale również zapobiec rozwojowi różnych chorób, np. zaburzenia neuromięśniowe, oddechowe lub sercowo-naczyniowe. Fizjoterapeuta – w porównaniu z masażystą – musi być osobą o wykształceniu medycznym. Po ukończeniu trzyletnich studiów licencjackich i dwuletnich studiów magisterskich oraz odbyciu licznych praktyk posiada wiedzę z dziedziny fizykoterapii, kinezyterapii, odnowy biologicznej, anatomii ludzkiego ciała i wielu innych.

Dlaczego fizjoterapeuta jest tak ważny?

Obecnie zawód fizjoterapeuty jest jednym z najbardziej pożądanych. Są potrzebni zarówno w szpitalach, jak i w sanatoriach, klinikach, przychodniach czy siłowniach i salonach fitness! Fizjoterapeuta ma za zadanie przywrócić sprawność ruchową pacjenta, tym samym niwelując jego dolegliwości bólowe. Co więcej, wraz z poprawą kondycji ruchowej, poprawia się również jego stan psychiczny, a to bardzo pomaga w całościowej rehabilitacji. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które przeżyły amputację kończyn i muszą nauczyć się żyć z protezą – nie tylko w kwestii codziennego funkcjonowania, ale także w przypadku przekwalifikowania zawodowego.

Umów się na wizytę!

Chcę się zapisać