Szkolenia

SZKOLENIA STACJONARNE

Instruktor stawiający bańki ogniowe

Kurs Stawiania Baniek Ogniowych, Terapia Zatok oraz Konchowania Uszu

Z nami nauczysz się kompleksowego podejścia do stawiania baniek ogniowych oraz manualnej pracy z zatokami. To całodzienne szkolenie stacjonarne skupia w sobie podstawową wiedzę teoretyczną oraz ogrom pracy praktycznej aby dać kursantom możliwość samodzielnego przygotowania się do stawiania baniek we własnym domu.

Dowiedz się więcej

Instruktor uczący osłuchiwania

Podstawy Osłuchiwania Płuc w Infekcjach Sezonowych

Poznasz metodykę osłuchiwania płuc oraz różnicowania czy mamy do czynienia z infekcją górnych czy dolnych dróg oddechowych. Ta ważna umiejętność z pewnością pomoże Ci w dbaniu o swoich najbliższych i pomoże dobrać najlepsze sposoby zwalczania infekcji sezonowych w oparciu o dobre rozpoznanie problemu.

Dowiedz się więcej

instruktor uczący jak pracować z podświadomością

„Potęga własnej podświadomości” – czyli podstawy energoterapii w praktyce

Z nami odkryjesz metody pracy z podświadomością. To trzygodzinny warsztat wprowadzający do kluczowych aspektów energoterapii oraz pracy z energią i jej naturą. W praktyczny sposób przećwiczysz i doświadczysz wpływu energii na Twoje ciało i nauczysz się jak eksponować techniki czucia energii innych osób.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIA ONLINE

instruktor tłumaczący jak stawiać bańki ogniowe

Podstawy Stawiania Baniek Ogniowych

Wprowadzenie do Stawiania Baniek Ogniowych. Z nami nauczysz się samodzielnie stawiać bańki ogniowe w bezpieczny i profesjonalny sposób. Pokażemy Ci aplikacje na podstawowe jednostki chorobowe i nauczymy z nich bezpiecznie i samodzielnie korzystać!

Dowiedz się więcej

instruktor tłumaczący jak przystawiać bańki na ostrogę piętową

Kurs Stawiania Baniek Ogniowych PRO

Poznasz kluczowe aspekty Stawiania Baniek Ogniowych oraz najważniejsze aplikacje na szereg jednostek chorobowych i najczęstsze schorzenia. Kompleksowo i profesjonalnie przygotujemy Cię do samodzielnego Stawiania Baniek Ogniowych w domu i w pracy!

Dowiedz się więcej

przygotowanie do porodu

Świadome i Kompleksowe Przygotowanie do Porodu

Z naszą fizjoterapeutką uroginekologiczną przygotujesz się swoje ciało do porodu i wszelkich zmian jakie w nim zachodzą w tym wyjątkowym czasie. To bezpieczne rozwiązanie dla świadomych i odpowiedzialnych mam, które chcą zadbać o swoje ciało podczas porodu!

Dowiedz się więcej