Szkolenia

SZKOLENIA STACJONARNE

Instruktor stawiający bańki ogniowe

Stawianie Baniek Ogniowych oraz Terapia Zatok

Z nami nauczysz się kompleksowego podejścia do stawiania baniek ogniowych oraz manualnej pracy z zatokami. To całodzienne szkolenie stacjonarne skupia w sobie podstawową wiedzę teoretyczną oraz ogrom pracy praktycznej aby dać kursantom możliwość samodzielnego przygotowania się do stawiania baniek we własnym domu.

Dowiedz się więcej

Instruktor uczący osłuchiwania

Podstawy Osłuchiwania Płuc w Infekcjach Sezonowych

Poznasz metodykę osłuchiwania płuc oraz różnicowania czy mamy do czynienia z infekcją górnych czy dolnych dróg oddechowych. Ta ważna umiejętność z pewnością pomoże Ci w dbaniu o swoich najbliższych i pomoże dobrać najlepsze sposoby zwalczania infekcji sezonowych w oparciu o dobre rozpoznanie problemu.

Dowiedz się więcej

instruktor uczący jak pracować z podświadomością

“Potęga własnej podświadomości” – czyli podstawy energoterapii w praktyce

Z nami odkryjesz metody pracy z podświadomością. To trzygodzinny warsztat wprowadzający do kluczowych aspektów energoterapii oraz pracy z energią i jej naturą. W praktyczny sposób przećwiczysz i doświadczysz wpływu energii na Twoje ciało i nauczysz się jak eksponować techniki czucia energii innych osób.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIA ONLINE

instruktor tłumaczący jak stawiać bańki ogniowe

Stawianie Baniek Ogniowych – Podstawy

Wprowadzenie do Stawiania Baniek Ogniowych. Z nami nauczysz się samodzielnie stawiać bańki ogniowe w bezpieczny i profesjonalny sposób. Pokażemy Ci aplikacje na podstawowe jednostki chorobowe i nauczymy z nich bezpiecznie i samodzielnie korzystać!

Dowiedz się więcej

instruktor tłumaczący jak przystawiać bańki na ostrogę piętową

Stawianie Baniek Ogniowych – Pełen Kurs

Poznasz kluczowe aspekty Stawiania Baniek Ogniowych oraz najważniejsze aplikacje na szereg jednostek chorobowych i najczęstsze schorzenia. Kompleksowo i profesjonalnie przygotujemy Cię do samodzielnego Stawiania Baniek Ogniowych w domu i w pracy!

Dowiedz się więcej

przygotowanie do porodu

Świadome i Kompleksowe Przygotowanie do Porodu

Z naszą fizjoterapeutką uroginekologiczną przygotujesz się swoje ciało do porodu i wszelkich zmian jakie w nim zachodzą w tym wyjątkowym czasie. To bezpieczne rozwiązanie dla świadomych i odpowiedzialnych mam, które chcą zadbać o swoje ciało podczas porodu!

Dowiedz się więcej