Masaż w Twoim domu!

Masaż z dojazdem do klienta – relaks na wyciągnięcie ręki w Twoim domu!

Cierpisz na bóle pleców? Chcesz zrelaksować się po ciężkim dniu lub zadbać o swoje zdrowie nie wychodząc z domu? Zamów usługę profesjonalnego masażu w Twoim domu! Możesz zamówić wybraną formę masażu lub zdać się na naszego doświadczonego masażystę, który z pewnością dopasuje rodzaj masażu do Twoich potrzeb. 

Masaż relaksacyjny pomaga złagodzić regularny stres oraz uspokaja często rozregulowane emocje, wspiera walkę z bezsennością i wzmacnia ogólne samopoczucie. To doskonały pomysł na zresetowanie się po ciężkim dniu, uspokojenie myśli i sprawienie sobie odrobiny przyjemności.

Masaż sportowy dedykowany jest dla osób o znacznej aktywności fizycznej, wspiera proces regeneracji mięśni po dużym wysiłku fizycznym i zwiększa poziom elastyczności mięśni.

Masaż klasyczny pleców pomaga rozluźnić napięte mięśnie i przynosi ukojenie zszarganym nerwom, ma także działanie przeciwbólowe. To uniwersalny masaż odpowiedni dla każdego, przywracający sprawność mięśni i stawów.

Jak wygląda wizyta domowa?

Profesjonalny masaż wykonywany jest przez masażystę, który przyjeżdża do klienta wraz z całym potrzebnym wyposażeniem (łóżkiem do masażu).  Klient jest jedynie proszony o przygotowanie własnego ręcznika (a najlepiej jednego większego i drugiego mniejszego) i udostępnienie miejsca do spokojnego wykonania masażu.

Wizyta trwa około 60 minut. Masaż z dojazdem do pacjenta można zamówić na terenie całego Poznania i aglomeracji poznańskiej. Koszt wizyty to 180 PLN bez względu na wybrany rodzaj masażu (masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż klasyczny pleców). Do ceny masażu należy doliczyć kwotę za dojazd w wysokości 20 PLN.

Wizytę można bezpłatnie odwołać do 24h przed spotkaniem.

Umów się na masaż

Masaż w domu to wspaniała inwestycja w Twoje samopoczucie i zdrowie!

Nasz masażysta przyjedzie do Ciebie!

Po umówieniu masażu, przyjedzie do Ciebie Dominik, który od 5 lat z zamiłowaniem praktykuje różne formy masażu. Doświadczenie zdobywał poprzez ukończenie dwuletniego studium masażu. Uzyskał tytuł technika masażysty i od tego czasu regularnie masuje klientów. Jego celem jest skuteczna i szybka pomoc klientom poprzez terapię masażem, który jest dostępny dla każdego – teraz także we własnym domu.

Jego ręce sprawią, że poczujesz się zrelaksowana/zrelaksowany, odpoczniesz po wielu dniach dużego napięcia, bólu czy stresu i pozwolisz swoim mięśniom i głowie rozluźnić się i odpocząć.

Dominik jest doświadczonym masażystą, który wykonuje profesjonalne masaże, zadba o Twój komfort i przyjedzie do Twojego domu w wybranym przez Ciebie terminie.

Dlaczego warto zamówić masaż z dojazdem do domu?

Sprawdź, jakie są zalety masażu w Twoim domu!

Umawiasz się na najbardziej dogodny dla Ciebie termin i gotowe! Jedyne co wtedy musisz, to być w domu i nastawić się na dobrze spędzony czas na relaksującym, dobrym masażu.

Możesz sobie pozwolić na pełen relaks w zaciszu własnego domu lub mieszkania. To komfort, który dla wielu ludzi jest ważny i sprawia, że masaż jest bardziej skuteczny!

To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy – nie stoisz w korkach, kolejkach, nie czekasz, nie płacisz za parking –  w umówionym terminie masażysta pojawia się u Ciebie!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi!

Nie posiadam własnego łóżka do masażu. Czy masażysta przyjeżdża ze swoim?

Oczywiście! Nasz masażysta przyjeżdża ze swoim łóżkiem. Niczym nie musisz się przejmować.

Jak przygotować się do masażu?

Przygotuj wolną przestrzeń na rozłożenie łóżka do masażu oraz ręcznik na najlepiej dwa. Możesz również przygotować zapachową świecę, jeśli masz taką ochotę. 

Czy mogę odwołać wizytę?

Tak, jest to możliwe. Jeśli zrobisz to najpóźniej do 24h przed umówioną wizytą to NIE ponosisz żadnych kosztów. Wizyta odwołana na mniej niż 24h uważamy za odbytą i nie zwracamy wpłaconej przedpłaty.

Jak zamówić masaż z dojazdem do mnie do domu?

Wystarczy, że klikniesz w ten link i podasz swój adres – nasz masażysta dojeżdża do klientów z całego Poznania i aglomeracji poznańskiej.

Umów się na wizytę!

Chcę się zapisać